Planeswalkers.ro

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Pages: 1 [2]

Author Topic: Cool game  (Read 14177 times)

jaden2700

• Guest
Re: Cool game
« Reply #15 on: May 31, 2010, 12:36:51 »

Buna informatie, mersi.

Bogdan Şolcă

• Member
    • View Profile
« Reply #16 on: May 31, 2010, 13:33:12 »

Uhm, ... Gresesti! Urmatorul va fi la sfarsitul lunii iunie. Mai multe detalii curand.

Mda, eram sigur ca o sa vii sa ma corectezi. Pana acuma am zis ca o sa fie prin vara candva. Acuma am spus ca o sa fie pe la sfaristul verii pentru ca asa a fost anul trecut. Evident ca nu am de unde sa stiu exact toate schimbarile si planificarile, dar macar determin pe altii sa raspunda exact intr-un final  :P

Dan Gabriel

• Member
    • View Profile
« Reply #17 on: May 31, 2010, 13:46:41 »

Mai, nu va mai luati de om, nu e spammer, e inca un jucator de mtg de 12 ani...si Dave spunea ca eu cu el si cu Luc o sa ramanem singurii :D. Si probabil e putin dezorientat. Si primele mele post-uri erau oleaca enervante especially because I wasn't really experienced with forums :D

P.S.: eu si acuma sunt dezorientat ca nu am timp sa joc MTG decat din an in paste( numai ca la mine nu e o problema mfoarte mare pentru ca eu mereu am avut o pasiune ciudata pentru colectionat chestii ).
« Last Edit: May 31, 2010, 13:49:43 by gabriex »

Mydas

• Member
    • View Profile
    • Neomagia lui Mydas
« Reply #18 on: May 31, 2010, 14:06:14 »

Nimeni nu mia raspuns.CINE ESTE MYDAS???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Mydas sunt eu. :P
Bine ai venit in comunitatea de mtg-isti.

Te-am tachinat putin, n-o lua personal. Asa facem cu membrii noi care nu ne lasa indiferenti, deci e de bine :))
Unii oameni iau magia prea în serios -- de asta am creat neomagia. Ştii că vrei să afli ce înseamnă.

Trade - Ajani Vengeant și altele!

jaden2700

• Guest
« Reply #19 on: May 31, 2010, 14:47:35 »

Bun ca eram inspaimantat, si in plus habar na-m ce e ala un spammer.Si da am 12 ani, deci nu le prea  am cu forumurile.Sper ca in pesturile mele nu vam deranjat nu prea stiu in MTG ce enerveaza si ce nu.

VOI INCERCA SA NU VA MAI ENERVEZ.
            A NU AS VREA SA INSIST DAR DACA MAI STIE CINEVA CAND SE MAI JOACA WARCRAFT BOARD GAME SA MA ANUNTE.

eugenm

• Member
    • View Profile
« Reply #20 on: June 02, 2010, 16:28:09 »

joi 03 iunie 2010 de la ora 17:00 nu se mai tine seiunea de D&D, se va juca un boardgame dar inca nu stiu care, asta se va stabili atunci cu cei care vor fi prezenti
asa ca poti veni joi si joci ce jucam si noi ceilalti

Bogdan Şolcă

• Member
    • View Profile
« Reply #21 on: June 02, 2010, 17:33:16 »

Sper ca in pesturile mele nu vam deranjat nu prea stiu in MTG ce enerveaza si ce nu.

Pest-uri is right! Wooot for forum pests!  :D

Luc

• Member
    • View Profile
« Reply #22 on: June 14, 2010, 16:13:13 »

Bun ca eram inspaimantat, si in plus habar na-m ce e ala un spammer.Si da am 12 ani, deci nu le prea  am cu forumurile.Sper ca in pesturile mele nu vam deranjat nu prea stiu in MTG ce enerveaza si ce nu.

VOI INCERCA SA NU VA MAI ENERVEZ.
            A NU AS VREA SA INSIST DAR DACA MAI STIE CINEVA CAND SE MAI JOACA WARCRAFT BOARD GAME SA MA ANUNTE.

Spam-urile sunt deobicei reclame care ascund virusi...
Spamm-erii sunt cei care posteaza aceste reclame...

Dan Gabriel

• Member
    • View Profile
« Reply #23 on: June 14, 2010, 16:47:54 »

Defapt, spam-ul se refera la mesaje off-topic ( era pe aicea unul care posta povesti ), care erau repetate incontinuu si deobicei au scopul de a pacali utilizatorul cu scopul ca acesta sa acceseze diferite site-uri mai mult sau mai putin legitime, sa cumpere anumite produse, etc.. Totodata, spam poate insemna si simpla postare off-topic cu scopul de a-i enerva pe ceilalti.
Termenul vine de la o sceneta facuta parca de niste studenti... In sceneta era vorba despre un restaurant unde se vindeau numai produse preparate dintr-un anumit fel de carne la conserva, numita "Spam". Cand clientii comandau lucruri ce nu contineau Spam, chelnerul   ii servea in continuare cu alte sortimente de Spam...
P.S.Nu neg faptul ca spam-ul poate ascunde si virusi, doar ca Jase nu facea sigur reclama si nu cred ca planuia un atac informatic...am vrut doar sa adaug cate ceva  la spusele lui Luc... :)
« Last Edit: June 14, 2010, 17:48:26 by gabriex »

David

• Member
    • View Profile
« Reply #24 on: June 14, 2010, 18:37:06 »

Defapt, spam-ul se refera la mesaje off-topic ( era pe aicea unul care posta povesti ), care erau repetate incontinuu si deobicei au scopul de a pacali utilizatorul cu scopul ca acesta sa acceseze diferite site-uri mai mult sau mai putin legitime, sa cumpere anumite produse, etc.. Totodata, spam poate insemna si simpla postare off-topic cu scopul de a-i enerva pe ceilalti.
Termenul vine de la o sceneta facuta parca de niste studenti... In sceneta era vorba despre un restaurant unde se vindeau numai produse preparate dintr-un anumit fel de carne la conserva, numita "Spam". Cand clientii comandau lucruri ce nu contineau Spam, chelnerul   ii servea in continuare cu alte sortimente de Spam...
P.S.Nu neg faptul ca spam-ul poate ascunde si virusi, doar ca Jase nu facea sigur reclama si nu cred ca planuia un atac informatic...am vrut doar sa adaug cate ceva  la spusele lui Luc... :)

That's right pally
« Last Edit: June 14, 2010, 18:41:07 by dave97 »
"We will smash alliance head, crush them all, break their bones, drink their blood and kick their butts"
                                           !!!FOR THE HORDE!!!

Alex Boariu

• Member
  • PRESEDINTE MAGIC&CONSILIU EDH si cate si mai cate
    • View Profile
« Reply #25 on: June 24, 2010, 20:53:27 »

word
Everyone has a right to be stupid; some people just abuse the privilege.
Pages: 1 [2]